Profesorica Nikolina Marinić napredovala je u zvanje izvrsne savjetnice

Datum objave: 18. travnja 2024.
Kategorija: Ostalo

Nakon uvida u nastavu te predaje i pregleda dokumentacije profesorica hrvatskog jezika Nikolina Marinić napredovala je u zvanje izvrsne savjetnice, a temeljem Pravilnika o napredovanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama i učeničkim domovima.

Prema tome, prva je izvrsna savjetnica iz reda nastavnika u našoj školi.

Ispunila je sve predviđene opće uvjete i uvjete izvrsnosti te ostvarila bodove u svih 7 kategorija:

• organizacija i/ili provedba natjecanja te mentorstvo učenicima, studentima i pripravnicima
  • održavanje predavanja, radionica i edukacija
  • rad u stručnim vijećima, strukovnim udrugama
  • objavljivanje stručnih članaka, nastavnih materijala i obrazovnih sadržaja
  • sudjelovanje u projektima
  • unaprjeđenje rada škole
  • rad na unaprjeđenju rada odgojno-obrazovnog sustava

U školi je profesorica Marinić, između ostaloga, prepoznata kao izvrsna razrednica, sjajna metodičarka te uspješna voditeljica dramske grupe.

Profesorica Marinić prvi put je napredovala 2009. godine u zvanje mentora, a zatim 2016. godine prvi put u zvanje savjetnika te 2019. godine drugi put u zvanje savjetnika.

Čestitamo!

Ornela Malogorski