Izdavanje duplikata svjedodžbe

Datum objave: 4. siječnja 2024.
Kategorija: Akti škole

1. Osoba koja traži duplikat svjedodžbe podnosi zahtjev za izdavanje duplikata u uredovno radno vrijeme za stranke (13.00 – 15.00 sati) – obrazac zahtjeva može se podići u tajništvu Škole ili skinuti s mrežne stranice škole
2. Osobe koje nisu u mogućnosti osobno zatražiti ili doći po duplikat svjedodžbe trebaju osobi koja će zatražiti i podići duplikat dati ovjerenu punomoć.
3. Osoba koja traži izdavanje duplikata ili osoba kojoj je dana punomoć potpisuju Izjavu o izgubljenoj svjedodžbi u tajništvu Škole.
4. Duplikat svjedodžbe izdaje se najkasnije u roku 15 dana od podnošenja zahtjeva.

5. Uplatu od 10,00 Eura mogu se izvršiti na IBAN škole: HR 68 2340009-111 069 4207 Privredna banka Zagreb Poziv na broj: 00-683110

Primatelj: Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar.