3. Trgovačka srijeda

Datum objave: 12. travnja 2024.

Nastavljamo s radom na poticanju učenika na usvajanje ekološki prihvatljivih rješenja zbrinjavanja i očuvanih stvari i smanjivanja količina otpada, a sve u skladu s ciljevima održivog razvoja.

Pozivamo učenike i nastavnike da se pridruže i donesu ljetnu odjeću koju ne nose i nepotrebna im je, a nekome može puno značiti. Možete donijeti i igračke i druge predmete. Akcija prikupljanja traje do 24. travnja, a možete se javiti voditeljici projekta Sonji Đuračić, Spomenki Bohaček, Ivani Štiglić, pedagoginji ili teti Veri.

Hvala što sudjeluje i na ovaj način razvijate ekološku svijest i ne bacate odjeću te pomažete jedni drugima.